Opinie o Nas

Ravelli to jeden z wiodących producentów kominków i piecyków na świecie. Koncentruje się nie tylko na tworzeniu nowoczesnych rozwiązań, wyróżniających się efektownym designem, ale też na trosce o środowisko. Piece Ravelli wykorzystują odnawialną energię, tj. pellet, wspierając naturę, ale również nasze zdrowie. Ravelli początkowo było firmą rodzinną, jednak w bardzo krótkim czasie przeobraziło się w duże przedsiębiorstwo, zatrudniające wiele osób i dostarczające swoje produkty praktycznie do wszystkich zakątków świata. Piecyki Ravelli łączą współczesny design, który pasuje do nowoczesnych wnętrz z innowacyjnymi technologiami, pozwalającymi cieszyć się ciepłem w domu ze świadomością współdziałania z naturą. 

Ekologiczne piece Ravelli

Pochodne węgla kamiennego i brunatnego to paliwa emitujące podczas spalania duże ilości substancji smolnych, które są szkodliwe dla człowieka i zanieczyszczają powietrze. Powstaje też znaczna ilość popiołu. Pellet jest paliwem zdecydowanie bardziej ekologicznym. To odnawialne źródło energii, które jest wykonane przede wszystkim ze sprasowanych trocin bez sztucznych dodatków. Mniejsza jest emisja substancji smolistych i ilości popiołu. Piecyki na pellet Ravelli są zatem propozycją dla wszystkich tych osób, którzy prowadzą ekologiczny styl życia lub starają się do niego dążyć, zmieniając swoje nawyki.

Piece na pellet Ravelli

Ravelli w swojej ofercie ma szeroki wybór piecyków na pellet. Wśród nich są wolnostojące piece Ravelli, które sprawdzają się bardzo dobrze przy stałym podgrzewaniu powierzchni budynku. Są w pełni zautomatyzowane oraz wyposażone w zasobnik na pellet. Znajdują się w nich też wentylatory ciepłego powietrza. Ravelli jest też specjalistą w produkcji piecyków z dystrybucją ciepłego powietrza. Są to urządzenie dedykowane do ogrzewania kilku pomieszczeń jednocześnie. Są to w pełni hermetyczne piece Ravelli. Jeszcze innym wariantem są piecyki z płaszczem wodnym, a zatem kotły centralnego ogrzewania, które współpracują z grzejnikami i zasobnikami na ciepłą wodę użytkową. Zapraszamy także do zapoznania się z pozostałą częścią oferty, gdzie znaleźć można funkcjonalne piece do pizzy, grille ogrodowe i przydatne akcesoria.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
Infolinia 734 669 015
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl