Piec kaflowy Hein SOLID F
Cena regularna:
Cena (EUR): 7 368,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kominek kaflowy z frontową szybą i drzwiczkami otwieranymi na bok. Korpus kominka tworzą szkliwione wielkoformatowe kafle ceramiczne, które są idealnym materiałem dla efektywnego przekazywania ciepła, prosta regulacja tempa spalania – jednym suwakiem. Opracowany specjalnie do kombinowanego sposobu przekazywania energii cieplnej.
SOLID F
| Moc nominalna | 4,8 kW |
| Moc regulowana | 2,5 - 7 kW |
| Wysokość | 1815 mm |
| Szerokość | 722 mm |
| Głębokość | 456 mm |
| Średnica wylotu spalin | 150 mm |
| Waga | 320 kg |
| Sprawność spalania | 83 % |
Paleta Szkliw
Zalecane szkliwa
Kolejna oferta szkliwa
90002
96398
92992
95508
30301
31361
31008
31909
92360
92300
61660
35300
60100
60885
63100
63600
62601
73706
72701
75705
52808
83606
65565
67605
68692
66665
69003
21204
23203
13200
51502
51591
54885
54505
40300
56506
57444
58507
57558
49400
47608
45645
49000
45491
49455
40100
Dane techniczne
| Ilość kW | 6 |
| Płaszcz wodny | Nie |
| Dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| Wykończenie | stal + kafle |
| DGP | Nie |
| Opał | drewno |
| Moc nominalna | 6 |
| płaszcz wodny | Nie |
| rodzaj szyby | horyzontalna |
| dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| rodzaj urządzenia | wkład stalowo - szamotowy |
| gilotyna | Nie |
| opał | drewno |