Piec wolnostojący HAAS+SOHN Levanger
Cena regularna:
Cena (CZK): 30 000,00 Kč
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piec wolnostojący HAAS+SOHN Levanger
powietrza
Żeliwne drzwiczki
Parametry
| Skuteczność | 77 % |
|---|---|
| Moc | 6,2 kW |
| Wymiary | 900/490/402 mm |
| Waga | 108 kg |
| Wyprowadzenie kanału dymnego | górne, tylne, Ø 130 |
| Minimalny ciąg komina | 12 Pa |
| Zdolność grzewcza | 110 m3 |
| Zastosowalne paliwo | Drewno w kawałkach, Brykiet ekologiczny, Brykiet węgłowy |
| Zużycie paliwa | 1,8 kg |
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A |
| Ilość kW | 6 |
| Płaszcz wodny | Nie |
| Dolot powietrza z zewnątrz | Nie |
| Wykończenie | stal |
| DGP | Nie |
| Opał | drewno |