Piec wolnostojący HAAS+SOHN Madeira steatyt
Cena regularna:
Cena (CZK): 42 000,00 Kč
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MADEIRA w kamieniu steatyt
Piece kominkowe Haas + Sohn Madeira z blachą czarną + Steatyt (kamień naturalny) mają nominalną moc wyjściową 6 kW regulowaną w zakresie 3-6,4 kW. Piec ogrzeje 55-115 m3 powierzchni .
Jest to podwójnie ocieplony piec stalowy, kominek jest Wyłożony niepalnym materiałem, więc ogień nie dociera do korpusu pieca, ruszt jest odlany z żeliwa.
Piece mają zewnętrzne zasilanie powietrzem, które może być zamknięte gdy piec jest nieużywany oraz posiada spalanie trzeciorzędowe. Sterowanie wszystkimi trzema wlotami powietrza odbywa się za pomocą jednego sterownika - Easy Control.
Wielkość pieca: szerokość 29 cm, wysokość 34 cm.
Rozmiar szkła: szerokość 33,3 cm, wysokość 41,7 cm.
Opał: drewno, brykiety drzewne.
| Skuteczność | 82 % |
|---|---|
| Moc | 3-6,4 kW |
| Wymiary | 985/610/495 mm |
| Waga | 130 kg |
| Wyprowadzenie kanału dymnego | górne, tylne, Ø 150 |
| Minimalny ciąg komina | 12 Pa |
| Zdolność grzewcza | 55-115 m3 |
| Zastosowalne paliwo | Drewno w kawałkach, Brykiet ekologiczny |
| Zużycie paliwa | 2,0 kg |
paliwa.
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A + |
| Ilość kW | 6 |
| Płaszcz wodny | Nie |
| Dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| Wykończenie | stal + steatyt |
| DGP | Nie |
| Opał | drewno |