Piec wolnostojący HAAS+SOHN Skarnes
Cena regularna:
Cena (CZK): 31 000,00 Kč
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piec wolnostojący HAAS+SOHN Skarnes
powietrza
Żeliwne drzwiczki
Parametry
| Skuteczność | 75 % |
|---|---|
| Moc | 8 kW |
| Wymiary | 900/625/412 mm |
| Waga | 124 kg |
| Wyprowadzenie kanału dymnego | górne, tylne, Ø 150 |
| Minimalny ciąg komina | 12 Pa |
| Zdolność grzewcza | 150 m3 |
| Zastosowalne paliwo | Drewno w kawałkach, Brykiet ekologiczny, Brykiet węgłowy |
| Zużycie paliwa | 2,5 kg |
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A |
| Ilość kW | 8 |
| Płaszcz wodny | Nie |
| Dolot powietrza z zewnątrz | Nie |
| Wykończenie | stal |
| DGP | Nie |
| Opał | drewno |