Piec wolnostojący HAAS+SOHN Empoli / 4 kolory
Cena regularna:
Cena (CZK): 46 000,00 Kč
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Empoli
kolor czarny, kafle brązowe, zielone, bordo, miodowe
Parametry
| Skuteczność | 77 % |
|---|---|
| Moc | 2,6-8,4 kW |
| Wymiary | 998/695/503 mm |
| Waga | 162 kg |
| Wyprowadzenie kanału dymnego | górne, tylne, Ø 150 |
| Minimalny ciąg komina | 12 Pa |
| Zdolność grzewcza | 40-150 m3 |
| Zastosowalne paliwo | Drewno w kawałkach, Brykiet ekologiczny, Brykiet węgłowy |
| Zużycie paliwa | 0,7-2,4 kg |
Do ściągnięcia
![]() |
Ogólna instrukcja obslugi, montazu i utrzymania | [352,19 kB] |
![]() |
Instrukcja montażu kafli | [995,15 kB] |
![]() |
Cześć dostawy | [160,52 kB] |
![]() |
Karta techniczna | [1,86 MB] |
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A |
| Ilość kW | 8 |
| Płaszcz wodny | Nie |
| Dolot powietrza z zewnątrz | Nie |
| Wykończenie | stal + kafle |
| DGP | Nie |
| Opał | drewno |
