Piec Aduro 15-3 - piec wiszący
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
NOWOŚĆ - Aduro 15-3 to montowana na ścianie wersja cieszącego się dużym powodzeniem Aduro 15. Piece te są idealne dla miłośników okrągłych kształtów, dużych przeszkleń i spełniają wymagania stosunkowo niskiej wydajności. Szeroka komora spalania z ogromnym zaokrąglonym szkłem umożliwia wkładanie kłód o szerokości do 50 cm i maksymalizuje widok tańczących płomieni ze wszystkich stron.
Piec ma pierwotny dopływ powietrza (pod rusztem), ssanie wtórne (działa również jako bardzo funkcjonalne płukanie szyby drzwi, aby zapewnić maksymalną czystość i doskonały widok płomieni) i ssanie trzeciorzędne. które spalą gazy i zwiększą wydajność pieca).
Piec zawiera sterownik Aduro-tronic , system sterowania, który reguluje wlot powietrza pierwotnego i zapewnia optymalny wlot powietrza i idealny proces spalania.
Kompletną i unikalną innowacją jest możliwość zakupu dodatkowego systemu Aduro Smart Response - jest to jednostka z dwoma czujnikami, które komunikują się bezprzewodowo z aplikacją na telefonie lub tablecie. Czujniki monitorują spalanie, a aplikacja pomaga w perfekcyjnym sterowaniu piecem.
ZALETY ADURO 15-3:
- przestronna komora spalania = kłody do 50 cm
- zaokrąglone drzwi
- górny i tylny kanał dymowy
- Potrójny dopływ powietrza
- Opatentowany przez Aduro-tronic automatyczny dopływ powietrza pierwotnego
- spalanie gazu drzewnego
Parametry techniczne
| Intensywność energii: | I… |
|---|---|
| Moc nominalna: | 6,5 kW |
| Zakres mocy: | 3–10 kW |
| Zdolność grzewcza: | 60-200 m3 |
| Wydajność: | 78% |
| Wymiary - wys. X szer. X gł .: | 628,25 x 779 x 378,50 mm |
| Ø spalin: | 150 mm |
| Kolor: | czarny |
| Górne przyłącze spalin: | tak |
| Odległość od środka górnego wylotu do tylnej krawędzi pieca: | 206 mm |
| Tylne przyłącze spalin: | tak |
| Odległość od ziemi do środka tylnego wylotu spalin: | 475,25 mm |
| Zewnętrzne zasilanie powietrzem: | nie |
| Waga netto (bez opakowania): | 84 kg |
| Waga brutto (z opakowaniem): | 94 kg |
| Odległość od materiałów palnych za piecem: | 200 mm |
| Odległość od materiałów łatwopalnych z boku pieca: | 340 / 110mm |
| Odległość od mebli: | 1000 mm |
| Paliwo: drewno, ekobrykiety | tak |
| Max. długość kłody: | 50 cm |
| Zużycie paliwa: | 1,5 kg / godz |
| Popielniczka: | tak |
| Wspornik wiszący: | tak |
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A + |
| Ilość kW | 6 |
| Płaszcz wodny | Nie |
| Dolot powietrza z zewnątrz | Nie |
| Wykończenie | stal |
| DGP | Nie |
| Opał | drewno |