Piec wolnostojący HAAS+SOHN Empoli AL II z wymiennikiem wodnym 4 kolory
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Empoli AL II z wymiennikiem wodnym
Empoli AL II z wymiennikiem to tradycyjny piec kaflowy. Piece o klasycznym wystroju są dostępne w czterech kolorach - brązowym, zielonym, bordowym i karmelowym. Możesz dostosować wygląd dolnej podstawy do własnych upodobań. Po prostu pomaluj ją dowolnym odcieniem farby.
Piec kaflowy Empoli AL II z wymiennikiem wyposażony jest w zewnętrzne doprowadzenie powietrza (CPV ) i trzeciorzędowe spalanie .
Parametry
| Skuteczność | 82 % |
|---|---|
| Moc | 4-12,2 kW |
| Wymiary | 992/695/591 mm |
| Waga | 168 kg |
| Wyprowadzenie kanału dymnego | górne, tylne, Ø 150 |
| Minimalny ciąg komina | 12 Pa |
| Zdolność grzewcza | 70-220 m3 |
| Zastosowalne paliwo | Drewno w kawałkach, Brykiet ekologiczny, Brykiet węgłowy |
| Zużycie paliwa | 0,9-3,5 kg |
Parametry techniczne wymiennika
| Zastosowalna moc dla elementów grzewczych | 8,8 kW |
|---|---|
| Zalecany spadek cieplny | 75-60 °C |
| Objętość wodna wymiennika | 14 l |
| Maksymalne ciśnienie robocze |
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A + |
| Ilość kW | 12 |
| Płaszcz wodny | Tak |
| Dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| Wykończenie | stal + kafle |
| DGP | Nie |
| Opał | drewno |