Piec wolno stojący INVICTA OVATIO antracyt ref. 6149-04
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żeliwny piec wolno stojący
- moc nominalna: 5 kW
- sprawność: 83%
- średnia emisja tlenku węgla (CO): 0,08%
- średnia temperatura spalin: 217°C
- max. długość polan drewna: 32 cm
- średnica wylotu spalin: 130 mm
- waga: 167 kg
- wykończenie kolorystyczne: antracyt
- spalanie wtórne
- regulacja dopływu powietrza pierwotnego i wtórnego
- przedni załadunek drewna
- górny wylot spalin
- deflektor
- popielnik
- ruszt
- paliwo opałowe: drewno
- 5 lat gwarancji
- zgodność z Ekoprojektem
- zgodność z normą EN 13240
- zgodność z normą BImSchV2
- certyfikat CE
- certyfikat FLAMME VERTE
- producent: INVICTA - Francja
| waga [kg] | 137.0000 |
|---|---|
| okres gwarancji | 5 lat |
| moc nominalna | 5 kW |
| sprawność | 83,00% |
| BImSchV2 | TAK |
| średnia emisja tlenku węgla (CO) | 0,08% |
| średnia temperatura spalin | 217 °C |
| średnica wylotu spalin | 130 mm |
| max. długośc polan drewna | 32 cm |
| paliwo | drewno |
| Producent | Invicta |
| kraj produkcji | Francja |
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A |
| Ilość kW | 8 |
| Płaszcz wodny | Nie |
| Dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| Wykończenie | żeliwo |
| DGP | Nie |
| Opał | drewno |