Piec wolno stojący Aduro 1-4
Cena regularna:
Cena (EUR): 1 798,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piece Aduro 1-4
Okrągła konstrukcja i zaokrąglone szklane drzwi tego modelu maksymalizują widok płomieni w komorze spalania. Te piece konwekcyjne są odpowiednie do umieszczenia w rogu pokoju ze względu na ich okrągły kształt. Aduro 1-4 spełni Twoje najwyższe wymagania projektowe w dzisiejszym nowoczesnym życiu, a dzięki dużemu drewnu zawsze będzie miał pod ręką paliwo.
Piec ma pierwotne zasilanie powietrzem (pod rusztem) z regulatorem Aduro-tronic, ssanie wtórne (działa również jako bardzo funkcjonalne płukanie szyby drzwi, aby zapewnić maksymalną czystość i doskonały widok płomieni) i ssanie trzeciorzędne płomienie, które zapewnią spalanie gazów i wyższą wydajność pieca).
Piec zawiera sterownik Aduro-tronic , system sterowania, który reguluje wlot powietrza pierwotnego i zapewnia optymalne doprowadzenie powietrza i idealny proces spalania.
Kompletną i unikalną innowacją jest opcja zakupu dodatkowego systemu Aduro Smart Response - jest to jednostka z dwoma czujnikami, które komunikują się bezprzewodowo z aplikacją na telefonie lub tablecie. Czujniki monitorują spalanie, a aplikacja pomaga w perfekcyjnym sterowaniu piecem.
ZALETY KAMIENI ADURO 1-4:
- Czysty minimalistyczny wygląd
- wysoka wydajność 81,2%
- potrójne zasilanie powietrzem
- duże szklane drzwi
- Zastrzeżony regulator powietrza pierwotnego Aduro-tronic
- spalanie gazu drzewnego
- przestronny schowek na drewno pod komorą spalania
- niska emisja
Parametry techniczne
| Intensywność energii: | A+A A++ |
|---|---|
| Moc nominalna: | 6 kW |
| Zakres mocy: | 3 - 9 kW |
| Zdolność grzewcza: | 60-180 m3 |
| Wydajność: | 81,2% |
| Wymiary - wys. X szer. X gł .: | 1140 x 500 x 450 mm |
| Ø spalin: | 150 mm |
| Kolor: | czarny |
| Górne przyłącze spalin: | tak |
| Odległość od środka górnego wylotu do tylnej krawędzi pieca: | 195 mm |
| Wysokość górnego połączenia od ziemi do kołnierza kominowego: | 1125 mm |
| Tylne przyłącze spalin: | nie |
| Zewnętrzne zasilanie powietrzem: | nie |
| Waga netto (bez opakowania): | 81 kg |
| Waga brutto (z opakowaniem): | 95 kg |
| Odległość od materiałów palnych za piecem: | 170 mm |
| Odległość od materiałów łatwopalnych z boku pieca: | 450 mm |
| Odległość od mebli: | 1000 mm |
| Paliwo: drewno, ekobrykiety | tak |
| Max. długość kłody: | 36 cm |
| Zużycie paliwa: | 2,0 kg / godz |
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A + |
| Ilość kW | 6 |
| Płaszcz wodny | Nie |
| Dolot powietrza z zewnątrz | Nie |
| Wykończenie | stal |
| DGP | Nie |
| Opał | drewno |