Piec wolnostojący Aduro 15-2
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piece Aduro łączą współczesny i wyrafinowany design z funkcjonalnością i wysoką wydajnością typową dla skandynawskiej tradycji grzewczej. Wysokowydajne regulowane palenisko pozwala dostosować produkcję ciepła do każdego zapotrzebowania grzewczego, zapewniając ekologiczne spalanie zgodne z najsurowszymi europejskimi przepisami ochrony środowiska. Piec konwekcyjny Aduro emituje stałe i komfortowe ciepło w postaci gorącego powietrza, którego naturalny ruch pozwala na szybkie ogrzanie jeszcze bardziej połączonych pomieszczeń. Wszystkie piece Aduro są wyposażone w ekskluzywny system Aduro Tronic Automatic, który pozwala na zmniejszenie zużycia drewna nawet o 40%.
Opis techniczny
| Cechy produktu | |
|---|---|
| Moc grzewcza: | 6,5 kW |
| Płyta: | Stal |
| Certyfikacja środowiskowa: | 4 gwiazdki |
| Rozmiar i waga produktu | |
|---|---|
| Waga: | 84,0 kg |
| Wzrost: | 79,5 cm |
| Długość: | 77,9 cm |
| Głębokość: | 36,6 cm |
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A + |
| Ilość kW | 6 |
| Płaszcz wodny | Nie |
| Dolot powietrza z zewnątrz | Nie |
| Wykończenie | stal |
| DGP | Nie |
| Opał | drewno |