Piec wolno stojący Aduro 15 LUX z doprowadzeniem
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piec Aduro 15 Lux
Piece konwekcyjne Aduro 15 Lux to nowość w 2018 roku i jest to luksusowa wersja z ceramicznymi szklanymi drzwiami i możliwością podłączenia powietrza z zewnątrz.
Szeroka komora spalania z ogromnym zaokrąglonym szkłem umożliwia wkładanie kłód o szerokości do 50 cm i maksymalizuje widok tańczących płomieni ze wszystkich stron. Piec ma przestronny szopę z drzwiami pod komorą spalania.
Piec ma pierwotny dopływ powietrza (pod rusztem), ssanie wtórne (działa również jako bardzo funkcjonalne płukanie szyby drzwi, aby zapewnić maksymalną czystość i doskonały widok płomieni) i ssanie trzeciorzędne. które spalą te gazy i sprawią, że piec będzie bardziej wydajny).
Piec zawiera sterownik Aduro-tronic , system sterowania, który reguluje wlot powietrza pierwotnego i zapewnia optymalny wlot powietrza i idealny proces spalania.
Kompletną i unikalną innowacją jest możliwość zakupu dodatkowego systemu Aduro Smart Response - jest to jednostka z dwoma czujnikami, które komunikują się bezprzewodowo z aplikacją na telefonie lub tablecie. Czujniki monitorują spalanie, a aplikacja pomaga w perfekcyjnym sterowaniu piecem.
ZALETY KAMIENI ADURO 15 LUX:
- przestronna komora spalania = kłody do 50 cm
- zaokrąglone luksusowe szklane drzwi ceramiczne
- zintegrowany drewutnia
- górny i tylny kanał dymowy
- Potrójny dopływ powietrza
- Opatentowany przez Aduro-tronic automatyczny dopływ powietrza pierwotnego
- spalanie gazu drzewnego
- możliwość podłączenia do zewnętrznego zasilania powietrzem
Parametry techniczne
| Intensywność energii: | A+I… |
|---|---|
| Moc nominalna: | 6,5 kW |
| Zakres mocy: | 3 - 9 kW |
| Zdolność grzewcza: | 60-180 m3 |
| Wydajność: | 78% |
| Wymiary - wys. X szer. X gł .: | 840 x 779 x 366 mm |
| Ø spalin: | 150 mm |
| Kolor: | czarny |
| Górne przyłącze spalin: | tak |
| Odległość od środka górnego wylotu do tylnej krawędzi pieca: | 185 mm |
| Wysokość górnego połączenia od ziemi do kołnierza kominowego: | 820 mm |
| Tylne przyłącze spalin: | tak |
| Odległość od ziemi do środka tylnego wylotu spalin: | 687 mm |
| Zewnętrzne zasilanie powietrzem: | tak |
| Ø zewnętrzna rura powietrza: | 80 mm |
| Waga netto (bez opakowania): | 94 kg |
| Odległość od materiałów palnych za piecem: | 200 mm |
| Odległość od materiałów palnych od strony pieca: | 340 / 110mm |
| Odległość od mebli: | 1000 mm |
| Paliwo: drewno, ekobrykiety | tak |
| Max. długość kłody: | 50 cm |
| Zużycie paliwa: | 1,5 kg / godz |
| Szerokość komory spalania | 51 cm |
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A + |
| Ilość kW | 6 |
| Płaszcz wodny | Nie |
| Dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| Wykończenie | stal |
| DGP | Nie |
| Opał | drewno |