Piec wolno stojący Aduro 16
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tchnij nowe życie w swój kominek z Aduro 16
Dzięki Aduro 16 możesz przekształcić istniejący kominek w przyjazne dla środowiska i efektywne źródło ciepła. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom piec opalany drewnem jest zaprojektowany tak, aby pasował bezpośrednio do istniejącego otwartego kominka.
Duże szklane drzwiczki zapewniają piękny widok na płomienie, a automatyczne sterowanie Aduro-tronic zapewnia, że podczas rozpalania pieca do ognia jest automatycznie doprowadzana odpowiednia ilość powietrza.
| Parametr | Wartość |
| Zakres mocy grzewczej | 2 - 7 kW |
| Średnica ujścia spalin | 150 mm |
| Ogrzewana kubatura | 50 - 130 m2 |
| Waga | 70 kg |
| Wysokość | 564 mm |
| Szerokość | 462 mm |
| Głębokość | 419 mm |
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A + |
| Ilość kW | 5 |
| Płaszcz wodny | Nie |
| Dolot powietrza z zewnątrz | Nie |
| Wykończenie | stal |
| DGP | Nie |
| Opał | drewno |