Piec wolno stojący Aduro 17.1 Lux z doprowadzeniem powietrza
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Okrągłe piece konwekcyjne Aduro 17.1 Lux są nowością na rok 2018 w oparciu o popularny model serii Aduro 9, który ma przestronną żeliwną komorę spalania z dużymi przednimi szybami. Duże szkło zapewnia maksymalny widok na piękną grę płomieni, a gładka błyszcząca biała powierzchnia pieca tworzy luksusowy wygląd.
Dolna część pieca (pod komorą spalania) ma postać wysuwanej szuflady, która służy do przechowywania małych przedmiotów, wiórów, zapalniczek, rękawiczek itp. Dzięki temu magazynowi masz je zawsze pod ręką, a jednocześnie „nie przeszkadzasz” wnętrzu.
Piec zawiera sterownik Aduro-tronic , system sterowania, który reguluje wlot powietrza pierwotnego i zapewnia optymalny wlot powietrza i idealny proces spalania.
Kompletną i unikalną innowacją jest możliwość zakupu dodatkowego systemu Aduro Smart Response - jest to jednostka z dwoma czujnikami, które komunikują się bezprzewodowo z aplikacją na telefonie lub tablecie. Czujniki monitorują spalanie, a aplikacja pomaga w perfekcyjnym sterowaniu piecem.
ZALETY KAMIENI ADURO 17 LUX:
- luksusowy biały błyszczący gładki piec korpusowy
- Żeliwna komora spalania
- górny i tylny kanał dymowy
- Potrójny dopływ powietrza
- Opatentowany przez Aduro-tronic automatyczny dopływ powietrza pierwotnego
- spalanie gazu drzewnego
- obszerna komora spalania - kłody do 39 cm
- zewnętrzne zasilanie powietrzem
Parametry techniczne
| Intensywność energii: | I… |
|---|---|
| Moc nominalna: | 6,5 kW |
| Zakres mocy: | 3 - 9 kW |
| Zdolność grzewcza: | 60 - 250 m3 |
| Wydajność: | 78% |
| Wymiary - wys. X szer. X gł .: | 982 x 500 x 453 mm |
| Ø spalin: | 150 mm |
| Kolor: | biały |
| Górne przyłącze spalin: | tak |
| Odległość od środka górnego wylotu do tylnej krawędzi pieca: | 203 mm |
| Wysokość górnego połączenia od ziemi do kołnierza kominowego: | 982 mm |
| Tylne przyłącze spalin: | tak |
| Odległość od ziemi do środka tylnego wylotu spalin: | 865 mm |
| Zewnętrzne zasilanie powietrzem: | tak |
| Ø zewnętrzna rura powietrza: | 80 mm |
| Odległość od ziemi do środka rury zewn. wlot powietrza (połączenie tylne): | 160 mm |
| Odległość od tylnej krawędzi pieca do środka rury zewn. wlot powietrza (połączenie dolne): | 77 mm |
| Waga netto (bez opakowania): | 110 kg |
| Waga brutto (z opakowaniem): | 120 kg |
| Odległość od materiałów palnych za piecem: | 150 mm |
| Odległość od materiałów łatwopalnych z boku pieca: | 450 mm |
| Odległość od mebli: | 900 mm |
| Paliwo: drewno, ekobrykiety | tak |
| Max. długość kłody: | 39 cm |
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A + |
| Ilość kW | 6 |
| Płaszcz wodny | Nie |
| Dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| Wykończenie | stal |
| DGP | Nie |
| Opał | drewno |