Piec wolno stojący Aduro 9-5 LUX
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piec Aduro 9-5 Lux
Okrągłe piece konwekcyjne Aduro 9-5 Lux są rozszerzoną modyfikacją podstawowego modelu Aduro 9. Piece mają duże przeszklone otwory po obu stronach komory spalania, które zapewniają maksymalny widok pięknych płomieni z praktycznie wszystkich stron. Konstrukcja jest podkreślona błyszczącym szkłem ceramicznym na drzwiach i klamką ze stali nierdzewnej z kontrolą powietrza.
Dolna część pieca (pod komorą spalania) to przestrzeń zamknięta drzwiami, która służy do przechowywania kilku kłód, wiórów, zapalniczek, rękawiczek itp. Dzięki temu magazynowi masz je zawsze pod ręką, a jednocześnie „nie przeszkadzasz” wnętrzu.
Piec zawiera sterownik Aduro-tronic , system sterowania, który reguluje wlot powietrza pierwotnego i zapewnia optymalny wlot powietrza i idealny proces spalania.
Kompletną i unikalną innowacją jest możliwość zakupu dodatkowego systemu Aduro Smart Response - jest to jednostka z dwoma czujnikami, które komunikują się bezprzewodowo z aplikacją na telefonie lub tablecie. Czujniki monitorują spalanie, a aplikacja pomaga w perfekcyjnym sterowaniu piecem.
ZALETY KAMIENI ADURO 9-5 LUX:
- niska emisja 0,1%
- wysoka wydajność 81,5%
- szyby boczne
- górny i tylny kanał dymowy
- Potrójny dopływ powietrza
- Opatentowany przez Aduro-tronic automatyczny dopływ powietrza pierwotnego
- spalanie gazu drzewnego
- obszerna komora spalania - kłody do 40 cm
- zewnętrzne zasilanie powietrzem
Parametry techniczne
| Intensywność energii: | A+A + |
|---|---|
| Moc nominalna: | 6 kW |
| Zakres mocy: | 3 - 9 kW |
| Zdolność grzewcza: | 60-180 m3 |
| Wydajność: | 81,3% |
| CO: | 0,1 |
| Wymiary - wys. X szer. X gł .: | 1200 x 500 x 458 mm |
| Ø spalin: | 150 mm |
| Kolor: | czarny |
| Górne przyłącze spalin: | tak |
| Odległość od środka górnego wylotu do tylnej krawędzi pieca: | 203 mm |
| Tylne przyłącze spalin: | tak |
| Odległość od ziemi do środka tylnego wylotu spalin: | 1082 mm |
| Zewnętrzne zasilanie powietrzem: | tak |
| Ø zewnętrzna rura powietrza: | 80 mm |
| Waga netto (bez opakowania): | 120 kg |
| Waga brutto (z opakowaniem): | 130 kg |
| Odległość od materiałów palnych za piecem: | 150 mm |
| Odległość od materiałów palnych od strony pieca: | 700 mm |
| Odległość od mebli: | 900 mm |
| Paliwo: drewno, ekobrykiety | tak |
| Max. długość kłody: | 40 cm |
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A + |
| Ilość kW | 6 |
| Płaszcz wodny | Nie |
| Dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| Wykończenie | stal |
| DGP | Nie |
| Opał | drewno |