Piec wolnostojący HAAS+SOHN Alytus z kaflami
Cena regularna:
Cena (CZK): 60 000,00 Kč
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piec wolnostojący HAAS+SOHN Alytus czarny/kafle białe
Parametry
| Skuteczność | 80 % |
|---|---|
| Moc | 2,7-8,2 kW |
| Wymiary | 962/524/566 mm |
| Waga | 120 kg |
| Wyprowadzenie kanału dymnego | górne, tylne, Ø 150 |
| Minimalny ciąg komina | 12 Pa |
| Zdolność grzewcza | 150 m3 |
| Zastosowalne paliwo | Drewno w kawałkach, Brykiet ekologiczny, Brykiet węgłowy |
| Zużycie paliwa | 2,3 kg |
Trójstopniowe spalanie – trójstopniowe spalanie oszczędzające paliwo.
W procesie dopalane są resztki gazów, które w zwykłym urządzeniu niewykorzystane, uleciałyby
przez komin. Metoda ta daje zwiększenie sprawności i powoduje zmniejszenie ilości zużywanego paliwa.
Zewnętrzne doprowadzenie powietrza (CPV) – idealne dla domu niskoenergetycznego
Możliwość doprowadzenia powietrza do spalania z zewnątrz. Nie wykorzystuje się ogrzanego powietrzaz pomieszczenia. Bardzo korzystne rozwiązanie dla dobrze izolowanych cieplnie pomieszczeń.
Easy control – sterowanie powietrzem Easy control
Sterowanie wszystkimi trzema przepływami powietrza – pierwotnego, wtórnego, tercjalnego – przy pomocy jednego ergonomicznego regulatora. Korzyść dzięki doskonałemu, oszczędnemu spalaniu.
Zamykany centralny dopływ powietrza – poza czasem eksploatacji
Jeśli w piecu nie płonie ogień można zamknąć centralny dopływ powietrza by nie dopuszczać do odpływu ciepła poprzez piec.
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A + |
| Ilość kW | 8 |
| Płaszcz wodny | Nie |
| Dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| Wykończenie | żeliwo + kafle |
| DGP | Nie |
| Opał | drewno |