Piec wolnostojący HAAS+SOHN Skive II czarna stal
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Skive
50 cm szczapy
Parametry
| Skuteczność | 80 % |
|---|---|
| Moc | 4-12,3 kW |
| Wymiary | 810/632/455 mm |
| Waga | 113 kg |
| Wyprowadzenie kanału dymnego | tylne, górne, Ø 150 |
| Minimalny ciąg komina | 12 Pa |
| Zdolność grzewcza | 70-220 m3 |
| Zastosowalne paliwo | Drewno w kawałkach, Brykiet ekologiczny, Brykiet węgłowy |
| Zużycie paliwa | 3,5 kg |
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A |
| Ilość kW | 12 |
| Płaszcz wodny | Nie |
| Dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| Wykończenie | stal |
| DGP | Nie |
| Opał | drewno |