Piec wolnostojący HAAS+SOHN UKA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piec wolnostojący HAAS+SOHN UKA
Parametry
| Skuteczność | 75 % |
|---|---|
| Moc | 1,8-6,2 kW |
| Wymiary | 625/460/401 mm |
| Waga | 86 kg |
| Wyprowadzenie kanału dymnego | górne, tylne, Ø 130 |
| Minimalny ciąg komina | 12 Pa |
| Zdolność grzewcza | 110 m3 |
| Zastosowalne paliwo | Drewno w kawałkach, Brykiet ekologiczny, Brykiet węgłowy |
| Zużycie paliwa | 2,2 kg |
Piec posiada żeliwne drzwi frontowe
Maksymalna długość polan - 33cm
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A |
| Ilość kW | 6 |
| Płaszcz wodny | Nie |
| Dolot powietrza z zewnątrz | Nie |
| Wykończenie | stal |
| DGP | Nie |
| Opał | drewno |