Piecyk żeliwny Dovre 325 CB
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piecyk żeliwny Dovre 325 CB
| Rozmiar SZ/W/G | 465x655x490 mm |
| Waga | 100 kg |
| Opał | drewno |
| Długość polan | 30 cm |
| MOc nominalna | 6 kW |
| Moc minimalna | 2 kW |
| Moc maksymalna | 8 kW |
| Kubatura | 120 m³ |
| Sprawność | 81 |
| 125 mm | |
| Wysokość przyłącza | 530 mm |
| Umiejscowienie przyłacza | góra/tył |
| Minimalny ciąg kominowy | 12 Pa |
Dane techniczne
| Ilość kW | 4 |
| Płaszcz wodny | Nie |
| Dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| Wykończenie | żeliwo |
| DGP | Nie |
| Opał | drewno |