Wkład kominkowy Aduro 5-1
Cena regularna:
Cena (EUR): 1 812,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Aduro 5-1 to nowy elegancki wkład kominkowy, który stworzy przytulne i przyjazne dla środowiska ogrzewanie. Jest wykonany w stylowym, minimalistycznym stylu z całkowicie gładkim frontem, który w dużej mierze składa się z dużych szklanych drzwi, które umożliwiają swobodny widok tańczących płomieni. Jest to zaawansowany technologicznie wkład kominkowy opracowany na najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych zasadach spalania. Aduro 5-1 został zaprojektowany przez duńskiego architekta Caspera Storma, który stworzył elegancki i prosty mebel do Twojego nowoczesnego domu.
Wkład Aduro 5-1 nadaje się do Twojego istniejącego i nowo zbudowanego kominka. Na przykład, jeśli masz otwarty kominek, Aduro 5-1 zamienia go w przyjazne dla środowiska i bardzo wydajne źródło ciepła. Bez względu na to, jaki wybierzesz projekt, Aduro 5-1 będzie piękną częścią Twojego domu.
ZALETY WKŁADU KOMINKOWEGO ADURO 5-1 :
- niska emisja 0,1%
- wysoka wydajność 79%
- górny i tylny kanał dymowy
- Potrójny dopływ powietrza
- Autorski automatyczny regulator powietrza pierwotnego Aduro-tronic
- spalanie gazu drzewnego
- obszerna komora spalania - kłody do 41 cm
Parametry techniczne
| Intensywność energii: | A+I… |
|---|---|
| Moc nominalna: | 7 kW |
| Zakres mocy: | 3 - 9 kW |
| Zdolność grzewcza: | 60-180 m3 |
| Wydajność: | 79% |
| CO: | 0,1 |
| Wymiary - wys. X szer. X gł .: | 574 x 635 x 460 mm |
| Ø spalin: | 150 mm |
| Kolor: | czarny |
| Górne przyłącze spalin: | tak |
| Odległość od środka górnego wylotu do tylnej krawędzi pieca: | 190 mm |
| Tylne przyłącze spalin: | tak |
| Zewnętrzne zasilanie powietrzem: | nie |
| Waga netto (bez opakowania): | 77 kg |
| Waga brutto (z opakowaniem): | 87 kg |
| Odległość od materiałów palnych za piecem: | 250 mm |
| Odległość od materiałów łatwopalnych z boku pieca: | 300 mm |
| Odległość od mebli: | 1100 mm |
| Paliwo: drewno, ekobrykiety | tak |
| Max. długość kłody: | 41 cm |
| Zużycie paliwa: | 2,2 kg / godz |