Wkład kominkowy BeF Aqualite 7
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rewolucyjne wkłady kominkowe wodne zaprojektowane do domów o niskiej stracie ciepła (energooszczędnych). Wkład kominkowy BeF Aqualite już od podstaw zaprojektowany jest z potrójnym przeszkleniem. Innowacyjny system dolotu powietrza dla spalania przynosi lepsze wykorzystanie mocy wkładu kominkowego dla ogrzania wody. Wkład także posiada rewolucyjny system kurtyny powietrza, w którym dochodzi do wewnętrznego chłodzenia specjalnego potrójnego szkła. Dlatego szyba jest zasadniczo chłodniejsza i tym samym bezpieczniejsza dla dzieci
- Bezkonkurencyjny pomiar mocy powietrze - woda
- O wiele chłodniejsza szyba niż u wkładów w klasycznej koncepcji
- Innowacyjne rozwiązanie wymiennika wodnego, które zapewnia łatwiejsze czyszczenie
- Potrójne przeszklenie w standardzie
- Nie jest konieczna instalacja otworu rewizyjnego w kanale dymowym oraz w obudowie
- Klasyczne otwieranie drzwi do boku z klamką skórzaną
- Palenisko rusztowe wyłożone carconem
- Dolot powietrza z zewnątrz umożliwia podłączenie elektronicznej regulacji spalania, średnica 150 mm
- Prosta regulacja powietrza jednym elementem regulacyjnym
- Możliwość zamówienia ramy montażowej
Specyfikacja techniczna
http://www.befpolska.com/download/tl-bef-aqualite-6-1582_pl.pdf
Wkład kominkowy BeF Aqualite 7
| Moc cieplna znamionowa | 14 kW |
| Moc cieplna płaszcza wodnego | 8,5 kW |
| Sprawność | 85% |
| Średnica kanału dymnego | 150 mm |
| Wymiar | 610x510 mm |
| Ciężar | 231 kg |
| Vlastní rozměr topeniště | 445x225 mm |
| Temperatura spalin na wylocie | 204 °C |
| EAN | 000-0001583 |
| cena (netto) |
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A+ |
| Moc nominalna | 9 |
| płaszcz wodny | Tak |
| rodzaj szyby | horyzontalna |
| dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| rodzaj urządzenia | wkład stalowo - szamotowy |
| gilotyna | Nie |
| opał | drewno |