Wkład kominkowy BeF Therm 6
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zoptymalizowany kształt paleniska opracowany przy użyciu modelu aerodynamicznego.
Zewnętrzne zasilanie powietrzem umożliwia podłączenie elektronicznej kontroli spalania.
Proste sterowanie z jednym elementem regulacyjnym i uchwytem pokrytym skórą naturalną.
Wkład kominkowy BeF Therm 6
| Moc cieplna znamionowa | 6 kW |
| Sprawność | 82% |
| Średnica kanału dymnego | 150 mm |
| Wymiar | 610x510 mm |
| Temperatura spalin na wylocie | 262 °C |
| Minimalna powierzchnia promieniowania | 7 m2 |
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Moc nominalna | 6 |
| płaszcz wodny | Nie |
| rodzaj szyby | horyzontalna |
| dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| rodzaj urządzenia | wkład stalowo - szamotowy |
| gilotyna | Nie |
| opał | drewno |