Wkład kominkowy BeF Therm V 6 CP
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc cieplna znamionowa | 6 kW |
| Sprawność | 82% |
| Średnica kanału dymnego | 150 mm |
| Wymiar | 653x527/438x527 mm |
| Temperatura spalin na wylocie | 262 °C |
| EAN | 1865 |
Dane techniczne
| Moc nominalna | 6 |
| płaszcz wodny | Nie |
| rodzaj szyby | narożna prawa |
| dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| rodzaj urządzenia | wkład stalowo - szamotowy |
| gilotyna | Tak |
| opał | drewno |