Wkład kominkowy Bef New Aquatic WH V 80 CP
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dzięki palenisku wyłożonemu materiałem akumulacyjnym, carconem, który był wyprodukowany specjalnie dla naszej firmy, osiągneliśmy wysoką czystość oraz sprawność spalania, a także przyjemny widoku na ogień. Korpus wkładu kominkowego posiada izolację a wkład ma podwójne przeszklenie już w standardzie. Dzięki temu osiągnięto maksymalna efektywność ciepła w wymienniku.
- Klasyczne otwieranie drzwi do boku ze skórzaną klamką
- Rusztowe palenisko wyłożone carconem
- Podwójne przeszklenie w standardzie
- Dolot powietrza z zewnątrz umożliwia podłączenie elektronicznej regulacji spalania
- Precyzyjne opracowanie regulacji powietrza, które zapewnia płynną i dokładną regulację wkładu kominkowego
- Łatwe sterowanie jednym regulacyjnym elementem
- Możliwość zamówienia czterostronnej ramki montażowej 90 st.
| Moc cieplna znamionowa | 14,5 kW |
| Moc cieplna płaszcza wodnego | 7,5 kW |
| Sprawność | 84% |
| Średnica kanału dymnego | 180 mm |
| Wymiar | 773x527/539x527 mm |
| Ciężar | 288 kg |
| Rzeczywisty rozmiar paleniska | 520x298 mm |
| Temperatura spalin na wylocie | 191 °C |
| Długość kłody | 40 cm |
| EAN | 000-0001366 |
Dane techniczne
| Moc nominalna | 10 |
| płaszcz wodny | Tak |
| rodzaj szyby | narożna prawa |
| dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| rodzaj urządzenia | wkład stalowo - szamotowy |
| gilotyna | Tak |
| opał | drewno |