Wkład kominkowy Bef New Aquatic WH V 80
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dzięki palenisku wyłożonemu materiałem akumulacyjnym, Carconem, specjalnie wyprodukowanego dla naszej firmy, osiągneliśmy wysoką czystość oraz sprawność spalania, a także przyjemny widok na ogień. Korpus wkładu kominkowego posiada izolację a wkład ma podwójne przeszklenie już w standardzie. Dzięki temu osiągnięto maksymalną efektywność ciepła w wymienniku
- Najnowszy wysuwny system, który zapewnia maksymalną szczelność oraz komfort obsługi
- Dzięki nowemu systemu konstrukcj,wkład ten daje większe możliwości rozwiązań w przestrzeni
- Rusztowe palenisko wyłożone carconem
- Podwójne przeszklenie w standardzie
- Dolot powietrza z zewnątrz umożliwia podłączenie elektronicznej regulacji spalania
- Precyzyjne opracowanie regulacji powietrza, które zapewnia płynną i dokładną regulację wkładu kominkowego
- Łatwe sterowanie jednym regulacyjnym elementem
- Możliwość zamówienia czterostronnej ramki montażowej 90 st.
| Moc cieplna znamionowa | 14,5 kW |
| Moc cieplna płaszcza wodnego | 10 kW |
| Sprawność | 84% |
| Średnica kanału dymnego | 180 mm |
| Wymiar | 776x530 mm |
| Ciężar | 337 kg |
| Rzeczywisty rozmiar paleniska | 615x301 mm |
| Temperatura spalin na wylocie | 191 °C |
| Długość kłody | 50 cm |
| EAN | 000-0001361 |
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A+ |
| Moc nominalna | 14 |
| płaszcz wodny | Tak |
| rodzaj szyby | horyzontalna |
| dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| rodzaj urządzenia | wkład stalowo - szamotowy |
| gilotyna | Tak |
| opał | drewno |