Wkład kominkowy BeF Passive 6
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Dostosowana do domów pasywnych oraz niskoenergetycznych
- Spełnia Blower Door Test
- Klasyczne otwieranie drzwi do boku ze skórzaną klamką
- Dwupunktowe zamykanie drzwi
- Podwójna szyba w standardzie
- Dolot powietrza z zewnątrz umożliwia podłączenie elektronicznej regulacji spalania
- Specjalnie kształtowane bezrusztowe palenisko wyłożone masywnym carconem
- Rama montażowa w standardzie
Wkład kominkowy BeF Passive 6
| Moc cieplna znamionowa | 3,8 kW |
| Sprawność | 86% |
| Średnica kanału dymnego | 150 mm |
| Wymiar | 612x512 mm |
| Ciężar | 118 kg |
| Temperatura spalin na wylocie | 193 °C |
| Długość kłody | 35 cm |
| EAN | 1501 |
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A+ |
| Moc nominalna | 4 |
| płaszcz wodny | Nie |
| rodzaj szyby | horyzontalna |
| dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| rodzaj urządzenia | wkład stalowo - szamotowy |
| gilotyna | Nie |
| opał | drewno |