Wkład stalowy HEAT U 3g L 50.52.70.24 - powietrzny wkład kominkowy przeszklony z trzech stron z podnoszonymi drzwiczkami i łączoną szybą
Cena regularna:
Cena (EUR): 3 963,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
HEAT U 3g L 50.52.70.21 - powietrzny wkład kominkowy przeszklony z trzech stron z podnoszonymi drzwiczkami i łączoną szybą
• ekskluzywne przeszklenie z trzech stron pozwala odczuwać maksymalną przyjemność z ognia
• łączona szyba ozdobna z nadrukiem w najnowszej technologii
• przeznaczony do pracy konwekcyjnej
• wysuwane drzwiczki z najnowszym systemem prowadnic Silent lift – cicha i łatwa praca drzwiczek
• doskonała precyzja prowadzenia drzwiczek w prowadnicach
• palenisko bezrusztowe – możliwość zamiany na palenisko rusztowe
• regulacja powietrza pierwotnego i wtórnego za pomocą jednego elementu sterującego
• doprowadzenie powietrza tercjalnego
• CDP (centralne doprowadzenie powietrza)
• możliwość górnego lub tylnego odprowadzenia spalin
• spełnia normy: EN 13 229, DIN+, 15a B-VG od 2015, Bimsch V 1/2, Ustawa o ochronie powietrza atmosferycznego RCz
• można zamówić wersję HEAT U 3g L 50.52.70.21 K1 z zamontowaną nośną konstrukcją. Kod zam.: HU3LF 21 K1. Konstrukcji nośnej nie można zamawiać oddzielnie.
Parametry techniczne
| Wysokość | 1382 mm |
|---|---|
| Szerokość | 582 mm |
| Głębokość | 950 mm |
| Wysokość drzwiczek | 468 mm |
| Szerokość drzwiczek | 502 mm |
| Głębokość drzwiczek | 696 mm |
| Waga | 280 kg |
| Moc regulowana | 5,0-13,0 kW |
| Średnica wylotu spalin | 200 mm |
| Średnica wylotu CDP | 150 mm |
| Wysokość osi tylnego wylotu spalin | 1167 mm |
| Wymagana siła ciągu | 11 Pa |
| Wydajność | 82,6 % |
| Spalanie drewna (kg/godz.) | 2,8 kg/h |
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A+ |
| Moc nominalna | 9 |
| płaszcz wodny | Nie |
| rodzaj szyby | 3 - szyby U |
| dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| rodzaj urządzenia | wkład stalowo - szamotowy |
| gilotyna | Tak |
| opał | drewno |