Wkład stalowy ROMOTOP HEAT T 3g L 88.50.04 - wkład kominkowy TUNEL z podnoszonymi drzwiczkami
Cena regularna:
Cena (EUR): 4 475,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
HEAT T 3g L 88.50.01 - wkład kominkowy TUNEL z podnoszonymi drzwiczkami
• podnoszone drzwiczki po obu stronach z najnowszym systemem prowadnic Silent lift – cicha i łatwa praca drzwiczek
• doskonała precyzja prowadzenia drzwiczek w prowadnicach
• przeznaczony do pracy konwekcyjnej
• innowacyjny system odprowadzania spalin DOUBLE SPIN
• palenisko bezrusztowe – możliwość zamiany na palenisko rusztowe
• szyba z dwóch stron
• szyba ozdobna z nadrukiem wykonanym w najnowszej technologii
• regulacja powietrza pierwotnego i wtórnego za pomocą jednego elementu sterującego po obu stronach
• CDP (centralne doprowadzenie powietrza)
• spełnia normy: EN 13 229, DIN+, 15a B-VG od 2015, Bimsch V 1/2, Ustawa o ochronie powietrza atmosferycznego RCz
Parametry techniczne
| Wysokość | 1426 mm |
|---|---|
| Szerokość | 1186 mm |
| Głębokość | 585 mm |
| Wysokość drzwiczek | 466 mm |
| Szerokość drzwiczek | 851 mm |
| Waga | 335 kg |
| Moc regulowana | 5,8-15,1 kW |
| Średnica wylotu CDP | 150 mm |
| Wymagana siła ciągu | 11 Pa |
| Wydajność | 80,5 % |
| Spalanie drewna (kg/godz.) | 3,2 kg/h |
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A+ |
| Moc nominalna | 11 |
| płaszcz wodny | Nie |
| rodzaj szyby | vis a vis - tunel |
| dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| rodzaj urządzenia | wkład stalowo - szamotowy |
| gilotyna | Tak |
| opał | drewno |