Piec wolnostojący HAAS+SOHN Treviso II kaflowy cokół z wymiennikiem 4 kolory
Cena regularna:
Cena (CZK): 72 000,00 Kč
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Treviso kaflowy cokół
Piec o klasycznym wygladzie uzbrojony w kafle i dolna kaflową podstawą.
Do wyboru 4 kolory kafli: miodowe, brązowe, zielone, kość słoniowa.
Właściwy kolor prosimy podać w polu uwagi przy składaniu zamówienia.
Parametry
| Skuteczność | 85 % |
|---|---|
| Moc | 3,5-10,7 kW |
| Wymiary | 1100/750/486 mm |
| Waga | 195 kg |
| Wyprowadzenie kanału dymnego | górne, Ø 150 |
| Minimalny ciąg komina | 12 Pa |
| Zdolność grzewcza | 65-195 m3 |
| Zastosowalne paliwo | Drewno w kawałkach, Brykiet ekologiczny, Brykiet węgłowy |
| Zużycie paliwa | 0,8-3 kg |
Parametry techniczne wymiennika
| Zastosowalna moc dla elementów grzewczych | 5,7 kW |
|---|---|
| Zalecany spadek cieplny | 75-60 °C |
| Objętość wodna wymiennika | 17 l |
| Maksymalne ciśnienie robocze | 0,3 MPa |
Dane techniczne
| Ilość kW | 7 |
| Płaszcz wodny | Tak |
| Dolot powietrza z zewnątrz | Nie |
| Wykończenie | stal + kafle |
| DGP | Nie |
| Opał | drewno |