Opinie o Nas

Włoska firma Caminetti Montegrappa specjalizuje się w produkcji nowoczesnych piecyków na pellet, ekologiczne, odnawialne paliwo, które obecnie uważane jest za jedno z lepszych rozwiązań wśród źródeł ciepła. Producent ma już ponad 40-letnie doświadczenie. W tym czasie stworzył wiele innowacyjnych produktów, stawiając na bezpieczeństwo, wygodę i skuteczność ogrzewania wnętrz. Piece na pellet Caminetti Montegrappa ponadto wyróżniają się eleganckim włoskim wzornictwem. Nawiązują do minimalistycznej nowoczesności, a także zaskakują unikalnymi połączeniami kolorystycznymi.

Piecyki Caminetti Montegrappa – rodzaje

Caminetti Montegrappa oferuje szeroki wybór piecyków na pellet, co pozwala zdecydować się na taki model, który najlepiej odpowiada indywidualnym potrzebom użytkowników, ich nawykom, ale też specyfice i warunkom w budynku. Dostępne są m.in. piecyki na pellet Caminetti Montegrappa z nadmuchem gorącego powietrza. Są przeznaczone do ogrzewania pojedynczych pomieszczeń. Dla utrzymania optymalnego komfortu cieplnego piecyk można zintegrować z czujnikiem temperatury. Podobne przeznaczenie mają piecyki Caminetti z nadmuchem do jednego pomieszczenia z górnym wylotem spalin. Świetnie się sprawdzają w małych pomieszczeniach. W ofercie występują ponadto ultra ciche piece z nadmuchem. Polecamy je szczególnie tym osobom, którym zależy na ponadprzeciętnym komforcie i wygodzie. Piecyki z dystrybucją gorącego powietrza to już modele, które są przeznaczone do ogrzewania jednocześnie większych powierzchni i kilku pomieszczeń. Caminetti Montegrappa stworzył też serię piecyków z płaszczem wodnym oraz z zamkniętą komorą spalania.

Innowacje i technologie

Piece na pellet Caminetti Montegrappa wyposażone są w technologię automatycznego rozpalania, podawania i spalania pelletu, dzięki czemu urządzenia są bezobsługowe. Moduł kontrolujący proces spalania dostosowuje go z uwzględnieniem rodzaju instalacji, jakości pelletu, czystości palnika, a także ciśnienia w komorze spalania. Piecyki można połączyć też z innymi systemami, zwiększającymi kontrolę nad procesem spalania. W naszej ofercie znaleźć można także wysokiej jakości paleniska ogrodowe oraz inne piece, znanych producentów. 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier - przedpłata) już od 1 000,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl