Kominek Koto - vis a vis na gaz
Cena regularna:
Cena (EUR): 5 703,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Koto to przezroczysty wkład kominkowy gazowy o szerokości szyby 1264 mm. Koto oferuje czysty wygląd szkła odpowiedni do prawie wszystkich typów wnętrz. Dodatkowo istnieje możliwość zamontowania kominka w ścianie obwodowej domu i tym samym połączenie wnętrza z zewnętrzem z kominkiem ...
Kolejną wielką zaletą jest dwukrotne działanie tego wkładu dzięki dwóm palnikom, na których można ustawić klasyczny tryb grzania lub tylko dla efektu włączyć tryb atmosferycznego płomienia.
Masz również możliwość wyboru spośród czterech dekoracji komory spalania:
- białe kamyczki
- białe kamienie
- imitacja drewna
Obsługę zapewnia centralna jednostka z termostatem, którą w prosty sposób można sterować za pomocą pilota.
Akcesoria opcjonalne:
Rama wewnętrzna / zewnętrzna - 5700zł
parametry techniczne
| Energochłonność: | b |
|---|---|
| Moc nominalna: | 11,7 kW |
| Wydajność: | 87,5% |
| Wymiary - wys. X szer. X gł .: | 718 x 1500 x 430 mm |
| Ø spalin: | 130/200 mm |
| Kolor: | czarny |
| Górne przyłącze spalin: | tak |
| Odległość od środka górnego wylotu do tylnej krawędzi pieca: | 215 (oś) mm |
| Dopływ powietrza zewnętrznego: | tak |
| Waga netto (bez opakowania): | 90 kg |