Kominek Square 60G Trilateral - trójstronny na gaz
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Square 60G Trilateral to elegancki wkład kominkowy gazowy z trójstronnym przeszkleniem. To rozwiązanie zapewnia znacznie większą radość z płomieni i sprawia, że Twój dom jest bardziej przytulny. Wykonany jest w stylowym, minimalistycznym designie i posiada duże przeszklone drzwi umożliwiające swobodny widok tańczących płomieni.
Wkład Square 60G Trilateral pasuje zarówno do istniejącego, jak i nowo budowanego kominka. Przykładowo, jeśli posiadasz otwarty kominek, ten wkład zamieni go w ekologiczne i bardzo wydajne źródło ciepła. Inną opcją jest integracja wkładu w związku z przebudową, rozbudową lub nową budową domu.
parametry techniczne
| Energochłonność: | I |
|---|---|
| Moc nominalna: | 3,5 kW |
| Wydajność: | 72% |
| Wymiary - wys. X szer. X gł .: | 492,5 x 630 x 364 mm |
| Ø spalin: | 100/150 mm |
| Kolor: | czarny |
| Górne przyłącze spalin: | tak |
| Odległość od środka górnego wylotu do tylnej krawędzi pieca: | 137 mm |
| Dopływ powietrza zewnętrznego: | tak |
| Waga netto (bez opakowania): | 59 kg |