Kominek Square 60G corner R - narożny prawy na gaz
Cena regularna:
Cena (EUR): 3 764,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Elegancki narożny wkład kominkowy gazowy, który występuje w wersji lewej i prawej. To narożne rozwiązanie zapewnia znacznie większą radość z płomieni i sprawia, że Twój dom jest bardziej przytulny. Wykonany jest w stylowym, minimalistycznym designie, a duże szklane drzwi pozwalają na swobodny widok tańczących płomieni.
parametry techniczne
| Energochłonność: | I |
|---|---|
| Moc nominalna: | 3,5 kW |
| Wydajność: | 72% |
| Wymiary - wys. X szer. X gł .: | 516 x 626 x 384,5 mm |
| Ø spalin: | 100/150 mm |
| Kolor: | czarny |
| Górne przyłącze spalin: | tak |
| Odległość od środka górnego wylotu do tylnej krawędzi pieca: | 136 mm |
| Dopływ powietrza zewnętrznego: | tak |
| Waga netto (bez opakowania): | 62 kg |