Kominek Square 60G - na gaz
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Square 60G Front to praktyczny i elegancki wkład kominkowy, który stworzy przytulne i przyjazne środowisku ogrzewanie. Wykonany jest w stylowym, minimalistycznym designie z całkowicie gładkim frontem, na który składają się głównie duże przeszklone drzwi zapewniające swobodny widok tańczących płomieni.
parametry techniczne
| Energochłonność: | I |
|---|---|
| Moc nominalna: | 3,5 kW |
| Wydajność: | 72% |
| Wymiary - wys. X szer. X gł .: | 513 x 641 x 363,5 mm |
| Ø spalin: | 100/150 mm |
| Kolor: | czarny |
| Górne przyłącze spalin: | tak |
| Odległość od środka górnego wylotu do tylnej krawędzi pieca: | 136 mm |
| Dopływ powietrza zewnętrznego: | tak |
| Waga netto (bez opakowania): | 59 kg |