Kuchnia kominkowa KVS Moravia Karlos VSP 9106 z wymiennikiem
Cena regularna:
Cena (CZK): 38 980,00 Kč
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka
- Małe wymiary i duża wydajność
- Możliwość wyboru spalania od dołu do góry lub od góry do dołu
- Wygodna kontrola wydatku i przepływu produktów spalania
- Nowoczesny design umożliwiający montaż kotła także w pomieszczeniach mieszkalnych
- Możliwość wyposażenia kotła w pokrywę
Kocioł na paliwo stałe KVS MORAVIA 9106 przeznaczony jest do centralnego ogrzewania podłogowego lub klasycznego; można go również używać do (ponownego) podgrzewania posiłków. Jego nowoczesna konstrukcja umożliwia montaż kotła w pomieszczeniach mieszkalnych, np. w kuchni, przedpokoju itp.
Kocioł na paliwo stałe KVS MORAVIA 9106 wyposażony jest w wylot spalin do podłączenia do komina z tylnej ściany. Kocioł ten można również wykorzystać do (ponownego) podgrzania lub gotowania posiłków dzięki płycie grzejnej, w którą ten typ jest wyposażony.
| Masa | 102 kg |
|---|---|
| Szerokość | 330 mm |
| Wysokość | 850 mm |
| Głębokość | 640 mm |
| Zasada | promienny |
| Wydajność | 8,4 kW |
| Okładzina | metalowa blacha |
| Średnica komina | 130 mm |
| Wylot spalin | tył |
| Powietrze trzeciorzędowe | NIE |
| Gorący talerz | Tak |
| Paliwo | drewno, brykiet drzewny |
| Wymiennik ciepła | Tak |
| Materiał | stal |
| Wysokość osi tylnego komina | 700 |
| Szerokość paleniska | 228 |
| Zasilanie zew. powietrze | NIE |
| Kolor | czarny |
| Dystrybucja gorącego powietrza | NIE |
| Zasilanie do wody | 5,5 kW |
| Wydajność w powietrzu | 2,9 kW |