Piec Heta Ambition 5H
Cena regularna:
Cena (EUR): 2 215,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piec Ambition to nowa seria modeli na 2018 rok. Jest to prosty brytyjski styl z kilkoma modyfikacjami. Z jednej strony istnieją dwie wersje wielkości i mocy, az drugiej strony piec albo stoi na ziemi na małych stopach, albo na dodatkowym praktycznym cokole, który również tworzy leśną szufladę do przechowywania paliwa.
Komora spalania jest szeroka dla wygodnego podsycania, a duże szkło daje ładny widok na płomienie.
Jak zwykle w Heta, piece mają doskonałe spalanie i idealne płukanie powietrzem dzięki najnowszej technologii produkcji i rozwoju. Piec jest badany pod kątem szczelności komory spalania.
Konstrukcja jest bardzo solidna stalowa piecowa DD11 w połączeniu z żeliwnymi drzwiami, co zapewnia wytrzymałość i długą żywotność.
KORZYŚCI Z AMBICJI 5H:
- szeroka komora spalania
- wysoka wydajność 85%!
- doskonałe sterowanie piecem, natychmiastowa reakcja
- praktyczny cokół / drewutnia
- solidna konstrukcja (stal barwiona piecowo DD11)
- drzwi żeliwne
- żeliwne dno pieca
- ruchomy ruszt
- zewnętrzne zasilanie powietrzem
Parametry techniczne
| Intensywność energii: | A + |
|---|---|
| Moc nominalna: | 4,9 kW |
| Zakres mocy: | 2 - 8 kW |
| Zdolność grzewcza: | 40 - 160 m3 |
| Wydajność: | 85% |
| Wymiary - wys. X szer. X gł .: | 920 x 550 x 345 mm |
| Ø spalin: | 120/150 mm |
| Kolor: | czarny / szary |
| Górne przyłącze spalin: | tak |
| Odległość od środka górnego wylotu do tylnej krawędzi pieca: | 137 mm |
| Wysokość górnego połączenia od ziemi do kołnierza kominowego: | 920 mm |
| Tylne przyłącze spalin: | tak |
| Odległość od ziemi do środka tylnego wylotu spalin: | 817 mm |
| Zewnętrzne zasilanie powietrzem: | tak |
| Ø zewnętrzna rura powietrza: | 100 mm |
| Odległość od ziemi do środka rury zewn. wlot powietrza (połączenie z tyłu): | 458 mm |
| Waga netto (bez opakowania): | 113 kg |
| Odległość od materiałów palnych za piecem: | 150 mm |
| Odległość od materiałów łatwopalnych z boku pieca: | 300 mm |
| Odległość od mebli: | 850 mm |
| Paliwo: drewno, ekobrykiety | tak |
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A + |
| Ilość kW | 5 |
| Płaszcz wodny | Nie |
| Dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| Wykończenie | stal |
| DGP | Nie |
| Opał | drewno |