Piec Heta Inspire 45 H
Cena regularna:
Cena (EUR): 1 972,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piece kominkowe Heta Inspire 45 H w kolorze czarnym wyróżniają się niewielkimi rozmiarami i wydajnym spalaniem. Ten model to szersza wersja w porównaniu do modelu Inspire 40, która pozwala na wstawianie większych kłód i osiągnięcie wyższej wydajności. Zadziwi szczególnie doskonałe i czyste spalanie, w tym. system płukania szyby powietrzem. Nadają się doskonale do małych pomieszczeń.
Piece te mają moc znamionową 4,9 kW, zakres mocy od 2 do 7 kW i są w stanie ogrzać pomieszczenie o kubaturze 40-140 m 3 . Sprawność 84%, CO 0,079. Drzwi są z żeliwa. Piec posiada zewnętrzny dopływ powietrza. System otwierania jest również bardzo wygodny dzięki klamce ze stali nierdzewnej, która podczas pracy jest zimniejsza na swojej powierzchni niż stal standardowa.
| Masa | 106 kg |
|---|---|
| Szerokość | 540 mm |
| Wzrost | 855 mm |
| Głębokość | 377 mm |
| Wydajność | 4,9 kW |
| Średnica komina | 150 mm |
| Wylot spalin | góra i tył |
| Paliwo | drewno, brykiety drzewne |
| Materiał | stal |
| Wlot zewn. powietrza | tak |
| Kolor | czarny |
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A + |
| Ilość kW | 4 |
| Płaszcz wodny | Nie |
| Dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| Wykończenie | stal |
| DGP | Nie |
| Opał | drewno |