Piec Heta Inspire 55
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piece kominkowe Heta Inspire 55 wyróżniają się przede wszystkim szeroką komorą spalania, wydajnym spalaniem, żeliwnymi drzwiczkami i obudową w solidnej konstrukcji ze stali piecowej gr. 5 mm. Ponadto kumulujesz doskonale ciepło i czyste spalanie, w tym system czyszczenia szyby powietrzem.
Piece te mają moc nominalną 6,3 kW, zakres mocy od 3 do 10 kW i są w stanie ogrzać pomieszczenie o kubaturze 60-200 m 3 . Sprawność 80%, CO 0,1. Piece wyróżniają się przede wszystkim szeroką komorą spalania, wydajnym spalaniem oraz masywną konstrukcją ze stali piecowej o grubości 5 mm. Drzwiczki żeliwne Piec przystosowany jest do podłączenia zewnętrznego powietrza do spalania (CPV) o średnicy 100 mm. System otwierania jest również bardzo wygodny dzięki klamce ze stali nierdzewnej, która podczas pracy jest zimniejsza na swojej powierzchni niż stal standardowa.
| Masa | 105 kg |
|---|---|
| Szerokość | 652 mm |
| Wzrost | 555 mm |
| Głębokość | 403 mm |
| Wydajność | 6,3 kW |
| Średnica komina | 150 mm |
| Wylot spalin | góra i tył |
| Powietrze trzeciorzędowe | tak |
| Paliwo | drewno, brykiety drzewne |
| Materiał | stal |
| Wysokość osi tylnego komina | 451 mm |
| Wlot zewn. powietrza | tak |
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A + |
| Ilość kW | 6 |
| Płaszcz wodny | Nie |
| Dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| Wykończenie | stal |
| DGP | Nie |
| Opał | drewno |