Piec Heta Scan-Line 550
Cena regularna:
Cena (EUR): 2 353,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piecyki kominkowe Scan-line 550 wyróżniają się kwadratową podstawą, a górną część można za dopłatą wyposażyć w dodatkowy pierścień akumulacyjny z betonu ogniotrwałego o wadze 12 kg. Scan-line 550 imponuje przede wszystkim doskonałym i czystym spalaniem m.in. system czyszczenia powietrzem szyby. System otwierania jest również bardzo wygodny dzięki klamce ze stali nierdzewnej, która podczas pracy jest zimniejsza na swojej powierzchni niż stal standardowa.
Piece te mają moc nominalną 5 kW, zakres mocy od 3 do 8 kW i są w stanie ogrzać pomieszczenie o kubaturze 60-160 m 3 . Sprawność 81%, CO 0,09. Piec posiada zewnętrzny dopływ powietrza, żeliwne drzwiczki. Ponadto piec jest wyposażony w opatentowany szczelny popielnik o pojemności 8 litrów.
| Masa | 117 kg |
|---|---|
| Szerokość | 476 mm |
| Wzrost | 1117 mm |
| Głębokość | 402 mm |
| Wydajność | 5 kW |
| Dekarstwo | metalowa blacha |
| Średnica komina | 150 mm |
| Wylot spalin | góra i tył |
| Paliwo | drewno, brykiety ekologiczne |
| Materiał | stal |
| Wlot zewn. powietrza | tak |
| Kolor | czarny |
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A + |
| Ilość kW | 5 |
| Płaszcz wodny | Nie |
| Dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| Wykończenie | stal |
| DGP | Nie |
| Opał | drewno |