Piec Heta Scan-Line 7C - piec wiszący
Cena regularna:
Cena (EUR): 2 184,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Scan-line 7C wyróżnia się czystą i subtelną minimalistyczną konstrukcją , doskonałą kontrolą mocy od 2 kW i wysoką wydajnością 83,1%!
Scan-line 7C jest wersją naścienną serii 7, w której piec (komora spalania) wisi na ścianie i istnieje możliwość dodatkowego nagromadzenia talku w postaci płyty górnej.
Zachwyca doskonałym i czystym spalaniem o wysokiej wydajności 83,1%, w tym wysoce wydajnym systemem płukania powietrzem i opatentowaną, szczelną 3-litrową popielniczką!
Bardzo wygodny jest również system otwierania z uchwytem ze stali nierdzewnej, który jest chłodniejszy na swojej powierzchni niż standardowa stal.
Scan-line 7C jest idealny do ogrzewania mniejszych pomieszczeń.
KORZYŚCI Z PIECY SCAN-LINE 7C:
- atrakcyjna cena
- 2 wersje: fix (bez obrotu) / z obrotem 2 x 90 °
- regulowana moc od 2 kW
- wysoka wydajność 83,1%
- pozbawiona 3-litrowej popielniczki - opatentowana!
- ruchomy ruszt (możliwość spalania węgla)
- żeliwne drzwi i płyta górna (akumulacja)
- 2 warianty kolorystyczne - czarny / szary
- możliwość kumulacji steatyt
- automatyczny samozamykacz (opcjonalnie)
Parametry techniczne
| Intensywność energii: | A+A + |
|---|---|
| Moc nominalna: | 4 kW |
| Zakres mocy: | 2-6 kW |
| Zdolność grzewcza: | 40 - 120 m3 |
| Wydajność: | 83,1% |
| CO: | 0,09 |
| Wymiary - wys. X szer. X gł .: | 708 x 454 x 439 mm |
| Ø spalin: | 150 mm |
| Kolor: | czarny / szary |
| Górne przyłącze spalin: | tak |
| Odległość od środka górnego wylotu do tylnej krawędzi pieca: | 219 mm |
| Wysokość górnego połączenia od ziemi do kołnierza kominowego: | 640 + wysokość zawieszenia mm |
| Tylne przyłącze spalin: | tak |
| Odległość od ziemi do środka tylnego wylotu spalin: | 525 + wysokość zawieszenia mm |
| Zewnętrzne zasilanie powietrzem: | tak |
| Ø zewnętrzna rura powietrza: | 100 mm |
| Odległość od ziemi do środka rury zewn. wlot powietrza (połączenie tylne): | 58 + wysokość zawieszenia mm |
| Waga netto (bez opakowania): | 90 kg |
| Waga brutto (z opakowaniem): | 105 kg |
| Odległość od materiałów łatwopalnych z boku pieca: | 100 mm |
| Odległość od mebli: | 800 mm |
| Paliwo: drewno, ekobrykiety | tak |
| Max. długość kłody: | 33 cm |
| Automatyczny samozamykacz: | opcjonalne |
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A + |
| Ilość kW | 4 |
| Płaszcz wodny | Nie |
| Dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| Wykończenie | stal |
| DGP | Nie |
| Opał | drewno |