Piec Heta Scan-Line 850 - piec wiszący
Cena regularna:
Cena (EUR): 2 646,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piec Scan-line 850 wyróżnia się czystym i subtelnym minimalistycznym owalnym kształtem.
Piec Scan-line 850 jest wersją wiszącą i oferuje również możliwość dodatkowego gromadzenia steatytu lub piaskowca w postaci płyty górnej.
Zadziwia przede wszystkim doskonałe i czyste spalanie inc. system płukania powietrzem i opatentowana 3-litrowa popielniczka !
Bardzo wygodny jest również system otwierania z uchwytem ze stali nierdzewnej, który jest chłodniejszy na swojej powierzchni niż standardowa stal.
KORZYŚCI Z KAMIENI ŚCIENNYCH SCAN-LINE 850:
- wersja zwieszana do narożnika wewnętrznego i zewnętrznego
- Popielniczka 3 litry - opatentowana!
- możliwość kumulacji talkiem lub piaskowcem
- uchwyt ze stali nierdzewnej
- zewnętrzne zasilanie powietrzem
- mały rozmiar
Parametry techniczne
| Intensywność energii: | A+A + |
|---|---|
| Moc nominalna: | 5,5 kW |
| Zakres mocy: | 2 - 8 kW |
| Zdolność grzewcza: | 40 - 160 m3 |
| Wydajność: | 79% |
| CO: | 0,07 |
| Wymiary - wys. X szer. X gł .: | 682 x 548 x 468 mm |
| Ø spalin: | 150 mm |
| Kolor: | czarny / szary |
| Górne przyłącze spalin: | tak |
| Odległość od środka górnego wylotu do tylnej krawędzi pieca: | 242 mm |
| Tylne przyłącze spalin: | tak |
| Odległość od ziemi do środka tylnego wylotu spalin: | 516 + wysokość zawieszenia mm |
| Zewnętrzne zasilanie powietrzem: | tak |
| Ø zewnętrzna rura powietrza: | 100 mm |
| Waga netto (bez opakowania): | 110 kg |
| Odległość od materiałów palnych za piecem: | 125 mm |
| Odległość od materiałów łatwopalnych z boku pieca: | 300 mm |
| Odległość od mebli: | 900 mm |
| Paliwo: drewno, ekobrykiety | tak |
| Max. długość kłody: | 33 cm |
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A + |
| Ilość kW | 5 |
| Płaszcz wodny | Nie |
| Dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| Wykończenie | stal |
| DGP | Nie |
| Opał | drewno |