Piec Square 40G wall - wiszący na gaz
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Square 40G Wall to praktyczne i eleganckie wiszące kuchenki gazowe, które stworzą przytulne i przyjazne środowisku ogrzewanie. Wykonane są w stylowym, minimalistycznym designie z całkowicie gładką częścią przednią, na którą składa się głównie duże przeszklenie zapewniające swobodny widok tańczących płomieni.
parametry techniczne
| Energochłonność: | I |
|---|---|
| Moc nominalna: | 3,9 kW |
| Wydajność: | 72% |
| Wymiary - wys. X szer. X gł .: | 578 x 460 x 378 mm |
| Ø spalin: | 100/150 mm |
| Kolor: | czarny |
| Górne przyłącze spalin: | tak |
| Odległość od środka górnego wylotu do tylnej krawędzi pieca: | 194,5 mm |
| Tylne przyłącze spalin: | Nie |
| Dopływ powietrza zewnętrznego: | tak |
| Waga netto (bez opakowania): | 58 kg |