Piec akumulacyjny Heta Scan-Line 10
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piece Scan-Line 10
Piece kominkowe Scan-Line 10 są absolutnie wyjątkowe głównie ze względu na swoją konstrukcję, kiedy przypominają masywny ceglany kominek, a nie wolnostojący piec. Ich waga wynosi 451 kg. Ciało wyłożone jest minerałem akumulacyjnym o nazwie talk. Komora spalania jest de facto wkładem kominkowym wyłożonym talkiem, co daje wolnostojący kominek z bardzo dużą komorą spalania, wysoką akumulacją i doskonałym spalaniem. W rezultacie mogą ogrzać do 240 m3 powierzchni.
Pod komorą spalania popielniczkę o pojemności 8 litrów można wyczyścić z przestrzeni komory spalania, na przykład za pomocą odkurzacza kominkowego, podobnie jak w przypadku zamkniętych wkładów kominkowych.
KORZYŚCI Z SCAN-LINE 10:
- górny i tylny kanał dymowy
- prosta obsługa
- ciało z talku - wysoka kumulacja
- możliwe jest zwiększenie akumulacji dzięki zintegrowanym kamieniom 2x 12 kg
- zintegrowana popielniczka o pojemności 8 litrów!
- wysoka wydajność 81%
- spalanie gazu drzewnego
- przestronna komora spalania
- zewnętrzne zasilanie powietrzem
Parametry techniczne
| Intensywność energii: | A+A + |
|---|---|
| Moc nominalna: | 5 kW |
| Zakres mocy: | 3-12 kW |
| Zdolność grzewcza: | 60 - 240 m3 |
| Wydajność: | 81% |
| CO: | 0,09 |
| Wymiary - wys. X szer. X gł .: | 1261 x Ø 640 mm |
| Ø spalin: | 150 mm |
| Kolor: | czarny / szary |
| Górne przyłącze spalin: | tak |
| Odległość od środka górnego wylotu do tylnej krawędzi pieca: | 264 mm |
| Wysokość górnego połączenia od ziemi do kołnierza kominowego: | 942 mm |
| Tylne przyłącze spalin: | tak |
| Odległość od ziemi do środka tylnego wylotu spalin: | 1068 mm |
| Zewnętrzne zasilanie powietrzem: | tak |
| Ø zewnętrzna rura powietrza: | 100 mm |
| Odległość od ziemi do środka rury zewn. wlot powietrza (połączenie z tyłu): | 281 mm |
| Odległość od tylnej krawędzi pieca do środka rury zewn. wlot powietrza (połączenie dolne): | 192 mm |
| Waga netto (bez opakowania): | 451 kg |
| Odległość od materiałów palnych za piecem: | 150 mm |
| Odległość od materiałów łatwopalnych z boku pieca: | 400 mm |
| Odległość od mebli: | 900 mm |
| Paliwo: drewno, ekobrykiety | tak |
| Max. długość kłody: | 33 cm |
| Szerokość komory spalania: | 340 mm |
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A + |
| Ilość kW | 5 |
| Płaszcz wodny | Nie |
| Dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| Wykończenie | stal + steatyt |
| DGP | Nie |
| Opał | drewno |