Piec akumulacyjny Heta Scan-Line 40B
Cena regularna:
Cena (EUR): 5 350,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piece kominkowe Scan-Line 40B są absolutnie wyjątkowe głównie ze względu na swoją konstrukcję z kwadratową podstawą, która przypomina raczej masywny ceglany kominek, a nie wolnostojący piec. Ponadto w górnej części znajduje się zintegrowany piec.
Ciało wyłożone jest minerałem akumulacyjnym zwanym talkiem, a całkowita waga pieca wynosi 431 kg, co powoduje ogromne zyski ciepła z akumulacji. Komora spalania jest de facto wkładem kominkowym wyłożonym talkiem, w wyniku czego powstaje piec wolnostojący z bardzo dużą komorą spalania, wysoką akumulacją i doskonałym spalaniem. W rezultacie mogą ogrzać do 240 m3 powierzchni.
Pod komorą spalania popielniczkę o pojemności 8 litrów można wyczyścić z przestrzeni komory spalania, na przykład za pomocą odkurzacza kominkowego, jak w przypadku zamkniętych wkładów kominkowych.
KORZYŚCI Z KAMIENI SCAN-LINE 4 0B:
- zintegrowany piec funkcjonalny w nadbudowie
- ciało z talku - wysoka kumulacja
- możliwe jest zwiększenie akumulacji za pomocą zintegrowanego kamienia o masie 30 kg
- wysoka wydajność 81%
- zintegrowana popielniczka o pojemności 8 litrów!
- Wybór czarnego lub szarego lakieru bez dodatkowych opłat
- drzwi żeliwne
- żeliwne dno pieca
- spalanie gazu drzewnego
- przestronna komora spalania
- zewnętrzne zasilanie powietrzem
Parametry techniczne
| Intensywność energii: | A+A + |
|---|---|
| Moc nominalna: | 5 kW |
| Zakres mocy: | 3–10 kW |
| Zdolność grzewcza: | 60-200 m3 |
| Wydajność: | 81% |
| CO: | 0,09 |
| Wymiary - wys. X szer. X gł .: | 1605 x 530 x 450 mm |
| Ø spalin: | 150 mm |
| Kolor: | czarny / szary |
| Górne przyłącze spalin: | tak |
| Odległość od środka górnego wylotu do tylnej krawędzi pieca: | 205 mm |
| Wysokość górnego połączenia od ziemi do kołnierza kominowego: | 1287 mm |
| Tylne przyłącze spalin: | tak |
| Odległość od ziemi do środka tylnego wylotu spalin: | 916 mm |
| Zewnętrzne zasilanie powietrzem: | tak |
| Ø zewnętrzna rura powietrza: | 100 mm |
| Odległość od ziemi do środka rury zewn. wlot powietrza (połączenie tylne): | 114 mm |
| Odległość od tylnej krawędzi pieca do środka rury zewn. wlot powietrza (połączenie dolne): | 127 mm |
| Waga netto (bez opakowania): | 431 kg |
| Odległość od materiałów palnych za piecem: | 150 mm |
| Odległość od materiałów łatwopalnych z boku pieca: | 400 mm |
| Odległość od mebli: | 900 mm |
| Paliwo: drewno, ekobrykiety | tak |
| Max. długość kłody: | 33 cm |
| Szerokość komory spalania: | 340 mm |
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A + |
| Ilość kW | 5 |
| Płaszcz wodny | Nie |
| Dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| Wykończenie | stal + steatyt |
| DGP | Nie |
| Opał | drewno |