Piec akumulacyjny Heta Scan-Line 80 XL steatyt
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piece kominkowe Scan-Line 80 XL są wyjątkowe przede wszystkim ze względu na swoją konstrukcję, która oprócz nowoczesnego i czystego designu akumulacyjnego w postaci kompletnej podszewki z talku lub ceramiki oraz oprócz nadbudowy, która jest już w wersji podstawowej kg) i można kupić kolejne 2 sztuki dla jeszcze większych zysków ciepła. Waga wynosi 395 kg.
Pod komorą spalania znajduje się praktyczna szuflada do przechowywania małych przedmiotów, a jednocześnie popielniczka o pojemności 8 litrów z opatentowanym uszczelnieniem.
ZALETY SCAN-LINE 80 XL:
- zintegrowana akumulacja - do 4 x 23 kg
- talk lub korpus ceramiczny - wysoka akumulacja
- zintegrowana popielniczka o pojemności 8 litrów!
- spalanie gazu drzewnego
- prosta obsługa
- przestronna komora spalania
- górny i tylny kanał dymowy
- zewnętrzne zasilanie powietrzem
Parametry techniczne
| Intensywność energii: | A+A + |
|---|---|
| Moc nominalna: | 5,5 kW |
| Zakres mocy: | 2 - 8 kW |
| Zdolność grzewcza: | 40 - 160 m3 |
| Wydajność: | 79% |
| CO: | 0,07 |
| Wymiary - wys. X szer. X gł .: | 1793 x 605 x 585 mm |
| Ø spalin: | 150 mm |
| Kolor: | szary / biały |
| Górne przyłącze spalin: | tak |
| Odległość od środka górnego wylotu do tylnej krawędzi pieca: | 302 mm |
| Wysokość górnego połączenia od ziemi do kołnierza kominowego: | 1138 mm |
| Tylne przyłącze spalin: | tak |
| Odległość od ziemi do środka tylnego wylotu spalin: | 1014 mm |
| Zewnętrzne zasilanie powietrzem: | tak |
| Ø zewnętrzna rura powietrza: | 100 mm |
| Odległość od ziemi do środka rury zewn. wlot powietrza (połączenie tylne): | 148 mm |
| Odległość od tylnej krawędzi pieca do środka rury zewn. wlot powietrza (połączenie dolne): | 253 mm |
| Waga netto (bez opakowania): | 395 (talk), 271 (ceramika) + 92 kg kamienie do przechowywania kg |
| Odległość od materiałów palnych za piecem: | 125 mm |
| Odległość od materiałów łatwopalnych z boku pieca: | 300 mm |
| Odległość od mebli: | 900 mm |
| Paliwo: drewno, ekobrykiety | tak |
| Max. długość kłody: | 32 cm |
| Szerokość komory spalania: | 330 mm |
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A + |
| Ilość kW | 5 |
| Płaszcz wodny | Nie |
| Dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| Wykończenie | stal + steatyt |
| DGP | Nie |
| Opał | drewno |