Piec akumulacyjny Heta Scan-Line Tour 10
Cena regularna:
Cena (EUR): 9 774,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piece Scan-Line Tour 10
Scan-Line Tour 10 + 20 + 30 to tradycyjne rozwiązanie z regulacją konwekcyjnego powietrza. Scan-Line Tour 20 + 30 można wyposażyć w dodatkowe akcesoria, np. dodatkowe magazynowanie ciepła w postaci 150 kg kamienia akumulującego ciepło.
![]() |
0230Antikabraun![]() |
0420Champagner![]() |
0460Cognac![]() |
0580Antikabeige![]() |
0740Antikablau![]() |
0800Antikagrün![]() |
0920Mokka![]() |
106Elfenbein Matt![]() |
1095Alabaster![]() |
1140Mandel![]() |
1170Mandarin![]() |
1180Ingwer![]() |
1190Marone![]() |
1260Salbei![]() |
1270Piment![]() |
1410Kirschrot![]() |
1420Basaltgrau![]() |
1460Zeder![]() |
1470Ebenholz![]() |
1500Pflaume![]() |
1780Elfenbein Glänzend![]() |
1820Indigoblau![]() |
2210Molke![]() |
2210Papaya![]() |
2270Chocolat![]() |
2290Safran![]() |
2300Kardinalrot![]() |
233Ziegelrot![]() |
2330Mangan![]() |
234Cayenne![]() |
2340Karmesinrot![]() |
295Weiss m. Schwarzen Spenkeln![]() |
300Schwarz Glänzend![]() |
301Schwarz Matt![]() |
302Tabasco![]() |
303Rot Glänzend![]() |
495Siedenmatt Weiss![]() |
995Sesam![]() |
5290Granat![]() |
934Herbstlaub![]() |
960Schiefergrau Dunkel![]() |
KORZYŚCI ZE SCAN-LINE TOUR 10:
- korpus z ceramiki - wysoka akumulacja
- 42 kolory dla ceramiki
- możliwe jest zwiększenie akumulacji za pomocą zintegrowanego kamienia o masie 30 kg
- zintegrowana popielniczka o pojemności 8 litrów!
- drzwi żeliwne
- wybór koloru nadwozia od czarnego lub szarego bez dodatkowych opłat
- wysoka wydajność 81%
- spalanie gazu drzewnego
- przestronna komora spalania
- zewnętrzne zasilanie powietrzem
Parametry techniczne
| Intensywność energii: | A+A + |
|---|---|
| Moc nominalna: | 5 kW |
| Zakres mocy: | 3-12 kW |
| Zdolność grzewcza: | 60 - 240 m3 |
| Wydajność: | 81% |
| CO: | 0,09 |
| Wymiary - wys. X szer. X gł .: | 1380 x 620 mm |
| Ø spalin: | 150 mm |
| Kolor: | drzwi czarno / szare, podszewka 42 kolory |
| Górne przyłącze spalin: | tak |
| Odległość od środka górnego wylotu do tylnej krawędzi pieca: | 310 mm |
| Tylne przyłącze spalin: | tak |
| Odległość od ziemi do środka tylnego wylotu spalin: | 1298 mm |
| Zewnętrzne zasilanie powietrzem: | tak |
| Ø zewnętrzna rura powietrza: | 100 mm |
| Waga netto (bez opakowania): | 254 kg |
| Odległość od materiałów palnych za piecem: | 150 mm |
| Odległość od materiałów łatwopalnych z boku pieca: | 400 mm |
| Odległość od mebli: | 900 mm |
| Paliwo: drewno, ekobrykiety | tak |
| Max. długość kłody: | 33 cm |
| Szerokość komory spalania: | 340 mm |
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A + |
| Ilość kW | 5 |
| Płaszcz wodny | Nie |
| Dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| Wykończenie | stal + kafle |
| DGP | Nie |
| Opał | drewno |









































