Piec akumulacyjny Heta Scan-Line Tour 40
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piece Scan-Line Tour 40
Scan-Line Tour 10 + 20 + 30 to tradycyjne rozwiązanie z regulacją konwekcyjnego powietrza. Scan-Line Tour 20 + 30 można wyposażyć w dodatkowe akcesoria, np. dodatkowe magazynowanie ciepła w postaci 150 kg kamienia akumulującego ciepło.
KORZYŚCI ZE SCAN-LINE TOUR 40:
- korpus z ceramiki - wysoka akumulacja
- 42 kolory dla ceramiki
- możliwość wyboru drzwi emaliowanych do 9 kolorów (i dostrojenia drzwi do koloru ceramiki, aby piec był całkowicie biały / czerwony ...)
- możliwe jest zwiększenie akumulacji dzięki zintegrowanym kamieniom 5 x 30 kg = kolejne 150 kg!
- zintegrowany popielnik o pojemności 8 litrów!
- wysoka wydajność 81%
- drzwi żeliwne
- żeliwne dno pieca
- spalanie gazu drzewnego
- przestronna komora spalania
- zewnętrzne zasilanie powietrzem
Parametry techniczne
| Intensywność energii: | A+A + |
|---|---|
| Moc nominalna: | 5 kW |
| Zakres mocy: | 3-12 kW |
| Zdolność grzewcza: | 60 - 240 m3 |
| Wydajność: | 81% |
| CO: | 0,09 |
| Wymiary - wys. X szer. X gł .: | 2292 x Ø 620 mm |
| Ø spalin: | 150 mm |
| Kolor: | drzwi czarno / szare, podszewka 42 kolory |
| Górne przyłącze spalin: | tak |
| Odległość od środka górnego wylotu do tylnej krawędzi pieca: | 310 mm |
| Tylne przyłącze spalin: | tak |
| Odległość od ziemi do środka tylnego wylotu spalin: | 1906 mm |
| Zewnętrzne zasilanie powietrzem: | tak |
| Ø zewnętrzna rura powietrza: | 100 mm |
| Waga netto (bez opakowania): | 368 (+150kg) kg |
| Odległość od materiałów palnych za piecem: | 150 mm |
| Odległość od materiałów łatwopalnych z boku pieca: | 400 mm |
| Odległość od mebli: | 900 mm |
| Paliwo: drewno, ekobrykiety | tak |
| Max. długość kłody: | 33 cm |
| Szerokość komory spalania: | 340 mm |
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A + |
| Ilość kW | 5 |
| Płaszcz wodny | Nie |
| Dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| Wykończenie | stal + kafle |
| DGP | Nie |
| Opał | drewno |