Piec kaflowy Hein SPIRIT C1
Cena regularna:
Cena (EUR): 6 790,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Spirit C1
- różnorodny sposób przekazywania energii cieplnej – promieniowanie cieplne / konwekcja ciepłego powietrza
- możliwość montażu akumulacyjnych
- kształtek nad paleniskiem jako opcja – zestaw 66 kg
- system podnoszenia drzwiczek Romotop® – Silent lift, komora spalania Romotop® DOUBLE SPIN
- CDP (centralne doprowadzenie powietrza) można montować w domach z rekuperacją
- odpowiedni do domów niskoenergetycznych
- konstrukcja tylnej ścianki pieca umożliwia dosunięcie kominka bezpośrednio do ściany
- do wyboru ponad 100 kolorów kafli
- spełnia normy: EN 13 240, DIN+, 15a B-VG, Bimsch V ½, spełnia wymagania Ekoprojektu
Opis
| Moc regulowana | 2,9 - 7,4 kW |
| Wysokość | 1700 mm |
| Szerokość | 680 mm |
| Głębokość | 530 mm |
| Średnica wylotu spalin | 150 mm |
| Wysokość osi tylnego wylotu spalin | 1345 (+-25) mm |
| Waga | 290 kg |
| Sprawność spalania | 82,1 % |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |
Zalecane szkliwa
Kolejna oferta szkliwa
90002
96398
92992
95508
30301
31361
31008
31909
92360
92300
61660
35300
60100
60885
63100
63600
62601
73706
72701
75705
52808
83606
65565
67605
68692
66665
69003
21204
23203
13200
51502
51591
54885
54505
40300
56506
57444
58507
57558
49400
47608
45645
49000
45491
49455
40100
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A + |
| Ilość kW | 7 |
| Płaszcz wodny | Nie |
| Dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| Wykończenie | stal + kafle |
| DGP | Nie |
| Opał | drewno |
| Klasa Energetyczna | A+ |
| Moc nominalna | 7 |
| płaszcz wodny | Nie |
| rodzaj szyby | 3 - szyby C |
| dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| rodzaj urządzenia | wkład stalowo - szamotowy |
| gilotyna | Tak |
| opał | drewno |