Piec kaflowy Hein SPIRIT C2 M
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
SPIRIT C2 M
- SPIRIT C2 M to designerskie kominki kaflowe z trójstronnym przeszkleniem i drzwiami podnoszonymi z wygodnym systemem Silent lift (Romotop®)
- Korpus kominka perfekcyjnie komponuje się z kaflowa okładziną , wersja o nazwie 3S jest z trzech stron obudowana kaflami które są idealnym materiałem do efektywnego promieniowania ciepła
- Możliwość dodania elementów akumulacyjnych w celu wydłużenie czasu emisji ciepła
- Kominek kaflowy SPIRIT C2 M idealnie nadaje się do domów niskoenergetycznych
- CDP (centralne doprowadzenie powietrza) można montować w domach z rekuperacją
- Model SPIRIT C2 M jest wyposażony w metalową półkę, która może być zdejmowana
Opis
| Wysokość | 1703 mm |
| Szerokość | 870 mm |
| Głębokość | 550 mm |
| Waga | 310 kg |
| Moc regulowana | 3,9-10,1 kW |
| Średnica wylotu spalin | 150 mm |
| Średnica króćca spalinowego | 150 mm |
| Średnica wylotu CDP | 125 mm |
| Wysokość osi tylnego wylotu spalin | 1321/1371 mm |
| Wymagana siła ciągu | 11 Pa |
| Wydajność | 82,8 % |
| Spalanie drewna | 2,2 kg/h |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |
Zalecane szkliwa
Kolejna oferta szkliwa
90002
96398
92992
95508
30301
31361
31008
31909
92360
92300
61660
35300
60100
60885
63100
63600
62601
73706
72701
75705
52808
83606
65565
67605
68692
66665
69003
21204
23203
13200
51502
51591
54885
54505
40300
56506
57444
58507
57558
49400
47608
45645
49000
45491
49455
40100
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A + |
| Ilość kW | 10 |
| Płaszcz wodny | Nie |
| Dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| Wykończenie | stal + kafle |
| DGP | Nie |
| Opał | drewno |
| Klasa Energetyczna | A+ |
| Moc nominalna | 7 |
| płaszcz wodny | Nie |
| rodzaj szyby | 3 - szyby C |
| dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| rodzaj urządzenia | wkład stalowo - szamotowy |
| gilotyna | Tak |
| opał | drewno |