Piec kominkowy Heta Scan-Line 7B
Cena regularna:
Cena (EUR): 2 067,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piece kominkowe Scan-line 7B wyróżniają się delikatnym, minimalistycznym zaokrąglonym kształtem. Zaskoczy Cię przede wszystkim doskonałe i czyste spalanie ze sprawnością 83,1%. Bardzo wydajna kurtyna powietrzna, a także opatentowany szczelny popielnik o pojemności 8 litrów. Doskonale nadają się do ogrzewania mniejszych pomieszczeń, domów niskoenergetycznych i pasywnych.
Piece te mają moc nominalną 4 kW, zakres mocy od 2 do 6 kW i są w stanie ogrzać pomieszczenie o kubaturze 40-120 m 3 . Sprawność 83%, CO 0,9. Drzwi są z żeliwa. Piec posiada zewnętrzny dopływ powietrza. System otwierania jest również bardzo wygodny dzięki klamce ze stali nierdzewnej, która podczas pracy jest zimniejsza na swojej powierzchni niż stal standardowa.
| Masa | 96 kg |
|---|---|
| Szerokość | 462 mm |
| Wzrost | 880 mm |
| Głębokość | 415 mm |
| Wydajność | 4 kW |
| Średnica komina | 150 mm |
| Wylot spalin | góra i tył |
| Kołek | Nie |
| Paliwo | drewno, brykiety drzewne |
| Materiał | stal |
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Klasa Energetyczna | A + |
| Ilość kW | 4 |
| Płaszcz wodny | Nie |
| Dolot powietrza z zewnątrz | Tak |
| Wykończenie | stal |
| DGP | Nie |
| Opał | drewno |